Letné NÓRSKO – na výlet ku fjordom s letenkami už od 31€!

Stavanger, fjord Lysefjord

Aj do Nórska sa dá letieť počas leta za veľmi slušné ceny! Dnes tu pre vás máme tip, kedy za letenky zaplatíte na prelom augusta/septembra iba 31€!

Za túto cenu ponúka WizzAir letenky pre členov Wizz Discount Club. Ak členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť stále veľmi dobrých 50€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Letí sa v termíne 26.8-2.9.2021 na týždenný výlet s odletom vo štvrtok poobede a návratom o týždeň neskôr večer(po prílete môžete napríklad stráviť ešte deň/dva v Krakove).

Prípadne od 38€(pre členov WDC, 57€ pre nečlenov) sa dajú letenky kúpiť aj na čisto augustové termíny 22-29.8.2021 či 22-26.8.2021. 

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Stavanger
od 31€
napr. 26.8-2.9.2021

Tip na ubytovanie

Stavanger Bed & Breakfastcenovo dostupné bývanie v Stavangeri s pozitívnymi hodnoteniami s priemerom 8,1/10. Za 7 nocí tu zaplatíte 402€ – 201€/osoba, 29€/osoba/noc. Dostupnú budete mať izbu pre dvoch so spoločnou kúpeľňou. Staré mesto sa nachádza od zariadenia asi 10 minút.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Stavangeri na tejto stránke, v Nórsku na tejto.

Vstup do Nórska a návrat na Slovensko

Aktuálne pri vstupe do Nórska nepotrebujeme absolvovať karanténu ani testovanie. Sme zaradení medzi zelené bezpečné krajiny. Treba však rátať s tým, že akonáhle by sa situácia zhoršila, príchody z červených krajín budú mať následne umožnené iba zaočkované osoby. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Krakova do Stavangeru

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?