Letenky na Ibizu počas leta za 82€!

zátoka na Ibize
By: CaBLe27 - CC BY 2.0

Pre tých z vás, ktorí hľadajú destináciu, do ktorej by mohli počas leta zavítať tu máme výbornú ponuku spoločnosti WizzAir, vďaka ktorej môžete letieť v júli na Ibizu od 82€!

Navyše, ak patríte do tzv Wizz Discount Club, cena je pre vás ešte nižšia a najlacnejšia letenka vás bude stáť iba 64€! O tom, čo je Wizz Discount Club a ako sa môžete stať jeho členom píšeme na samostatnej stránke -> Všetkom, čo potrebujete vedieť o Wizz Discount Club

WizzAir ešte len nedávno spustil túto novú linku na španielsky ostrov Ibiza a už teraz má celkom úspech. Ak vám aj nevyhovuje termín uvedený nižšie, skúste si na stránkach spoločnosti vyhľadať aj iné. Je tu veľmi veľká pravdepodobnosť, že za letenky u tejto spoločnosti zaplatíte najmenej. 

Zobrať si so sebou za najnižšiu cenu môžete iba príručnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 10 kg a rozmermi 44x35x20cm. Za príplatok sa dá zaplatiť väčšia príručná batožina či rovno podpalubná. Viac o tom píšeme v ďalšom samostatnom článku

Rezervovať

Budapešť - Ibiza za 82€(9-17.7.2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Ibiza

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno