Letenky do Kuala Lumpur s Qatar Airways od 429€

fontána v kuala lumpur
By: Jakub Michankow - CC BY 2.0

Po letenkách do Thajska podľahli zľavám u spoločnosti Qatar Airways aj lety do hlavného mesta Malajzie – Kuala Lumpur. Ak by ste chceli navštíviť túto krajinu na juhovýchode Ázie v období po letných prázdninách, za letenky nemusíte zaplatiť viac ako 429€!

Spoločnosť Qatar Airways bola vyhlásená v roku 2015 za najlepšiu leteckú spoločnosť sveta a tak môžete aj pri samotnom lete očakávať vysoký štandard. 

Letenky sú dostupné v termínoch od septembra do januára 2016, pričom odlety sú za najnižšiu cenu možné najneskôr do 8.decembra. 

Dostupné sú taktiež termíny pri ktorých strávite v Thajsku aj Vianoce, prípadne Vianoce aj Silvester. 

Lety sú s jedným kratším prestupom v meste Doha. Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej a 1 kus podpalubnej batožiny, ktorá môže mať maximálne 30 kg. 

Kalendár termínov

Budapešť - Kuala Lumpur od 429€

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Kuala Lumpur

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno