KORFU s odletom z Viedne – na prelome júla/augusta už od 29€!

zátoka v Korfu

A čo by ste povedali na dovolenku v Grécku na obľúbenom ostrove Korfu? Spiatočné letenky na prelom júla a augusta 2021 sú totižto momentálne dostupné už od 29€!

Za túto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť stále veľmi dobrých 39€.

Letí sa v termíne 27.7-5.8.2021 – v utorok odletíte a o týždeň vo štvrtok sa vrátite naspäť. Budete mať teda dostatok času oddýchnuť si.

Na Korfu sa však dá letieť aj z Bratislavy, prípadne aj inými leteckými spoločnosťami. Ďalšie linky a ich kalendáre termínov nájdete napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Korfu
od 29€
27.7-5.8.2021

Tip na ubytovanie

Madalenas B&Bubytovanie len 100 metrov od pláže a 8,5 kilometra od letiska na Korfu. Predchádzajúci hostia hodnotia ubytovanie veľmi vysoko – priemerne 8,2/10 + ešte vyššie hodnotia samotnú lokalitu – priemerne 8,5/10. Za izbu pre dvoch zaplatíte ako dvojica 496€ – 248€/osoba, 27,5€/osoba/noc. V cene sú aj raňajky.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s ďalšími stovkami ubytovacích zariadení na Korfu na tejto stránke.

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne na Korfu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?