KALIFORNIA: Los Angeles a San Francisco od 369€

most San Francisco
By: Nicolas Raymond - CC BY 2.0

Po poslednej ponuke na letenky do Los Angeles sme pravdupovediac už moc nečakali, že cena pôjde ešte nižšie, ale stalo sa.Vďaka aktualizovaným cenám spoločnosti Air Canada máte možnosť letieť na západné pobrežie USA, do Kalifornie už od 369€!

Dostupné sú letenky do Los Angeles, pri ktorých cena začína na spomenutých 369€, pri San Franciscu to najlacnejšie pôjde za 389€

Termínov je minimum s odletom v októbri a s možnosťou príletu počas októbra a novembra. Ak plánujete v tomto období navštíviť jedno z vyššie uvedených miest, odporúčame ponuku využiť pred tým ako sa letenky vypredajú. Ide o skvelé ceny za letenky do oboch miest. 

Letí sa s troma leteckými spoločnosťami. Najskôr vás z Košíc do Viedne odvezie Austrian Airlines a následne do Kalifornie s prestupom v Toronte letíte s Air Canada. Na ceste späť letíte do Washingtonu s United Airlines a odtiaľ s prestupom vo Viedni do Košíc s Austrian Airlines.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej a 1 kus podpalubnej batožiny do 23kg. 

Kalendár termínov

Košice - Los Angeles od 369€

Kalendár termínov

Košice - San Francisco od 389€

Kalendár termínov

Košice - Los Angeles/San Francisco - Košice od 379€

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Los Angeles

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?