Letenky do Los Angeles od 378€!

premávka v Los Angeles
By: Dan Eckert - CC BY 2.0

Bude to mať niekedy koniec? Dúfame, že nie! Už niekoľko týždňov sa letecké spoločnosti predháňajú v ponukách letov do Los Angeles. Začínali sme niekde na 470€ a vďaka dnešnej ponuke sme sa dostali už o skoro stovku nižšie! 

Termíny za podobné sumy nájdete predovšetkým počas septembra a októbra 2016. Akonáhle sa na Pelikane objaví kalendár termínov, pridáme ho do článku.

Odlet je naplánovaný z Košíc. Letí sa so spoločnosťami Austrian Airlines(na ceste z/do Viedne a na ceste späť z Los Angeles) a United Airlines(na ceste tam po prestupe vo Viedni). Lety sú s dvoma prestupmi – vo Viedni a vo Washingtone. 

Za cenu letenky si so sebou môžete zobrať 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu do 23 kg. 

Konkurenčnou ponukou z Viedne môžu byť letenky spoločností Iberia+FinnAir+Air Berlin, ktorých letenky stoja 399€

Rezervovať

Košice - Los Angeles za 378€(6-20.9.2016)

Ubytovanie

S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Los Angeles

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno