Júlová MADEIRA – charterové letenky už za 159€!

letenky z Katovíc na Madeiru

Pri charterových letoch s odletom z Katovíc sa nám objavila ďalšia super cena pri letoch na ostrov večnej jari – pri letoch na Madeiru.

Ak by ste si v druhej polovici júla chceli zaletieť na tento ostrov, spiatočné letenky dnes kúpite už za 159€!

Za túto cenu je dostupný jediný dlhší termín – 17-31.7.2018. Odporúčame v prípade záujmu rezervovať hneď. Nemáme informáciu o tom, koľko leteniek je dostupných a teda je tu šanca rýchleho vypredania ak ich nie je mnoho.

Výhodou je aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu bez priplácania.

TIP: Odlieta sa z letiska v Katoviciach, kde ak zaparkujete so slovenskou ŠPZ, môžete parkovať s 90% zľavou –> viac info TU

Pri prekliku na rezerváciu je nastavená predvolene rezervácia pre dve osoby. Ak by ste chcelitoto nastavenie zmeniť tak počet dospelých zmeniť hore v políčku „DOROŚLI“.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Madeira
159€
17-31.7.2018

Koľko stojí prenájom auta na Madeire?

Ak by ste si na tieto dva týždne chceli zarezervovať auto a teda pohybovať sa po tomto ostrove s dávkou „slobody“, ceny začínajú pri celých dvoch týždňoch na 315€. 

Samozrejme je len na vás na koľko si auto zarezervujete. Pri týždni sa ceny pohybujú okolo 200€.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online sprostredkovateľov vôbec.

Tipy na ubytovanie

Alojamento Local Trigal – ubytovanie priamo v meste Funchal, v štúdiu pár stoviek metrov od pobrežia. Za 14 nocí tu zaplatíte ako dvojica iba 420€ – 210€/osoba, 15€/osoba/noc.

Guesthouse – The View – ak by ste sa chceli ubytovať mimo Funchal-u, môžete skúsiť toto ubytko pri oceáne s parádnymi výhľadmi. Za 14 nocí tu zaplatíte ako dvojica 826€ –  413€/osoba, 29,5€/osoba/noc.

Alebo si pozrite kompletnú ponuku ubytovania s viac ako 350 zariadeniami na tejto stránke.

GuestHouse - The View Madeira letenky z Katovíc na Madeiru

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?