Jarné letenky do portugalského regiónu Algarve od 55€!

pobrežie v regióne Algarve, Portugalsko

Portugalský región Algarve patrí k tým najkrajším na Pyrenejskom polostrove.

My tu dnes pre vás máme tip na lacné aprílové letenky, ktoré sa dajú kúpiť už od výborných 55€ za let tam aj naspäť dokopy!

Za takúto sumu ponúka spoločnosť WizzAir letenky z Budapešti do mesta Faro pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak ešte členmi nie ste, vysoko odporúčame tak učiniť. Členstvo stojí pre dvojicu na rok iba 30€ a počas celého tohto roka budete mať možnosť nakupovať letenky tejto spoločnosti za zlacnené ceny – bežne sa jedná o zľavy okolo 15-20€ za jednu spiatočnú letenku. Konkrétne tieto letenky do Fara by ste ako nečlen kupovali za 74€.

Za najnižšiu čiastku je dostupný jeden jediný termín – 7-14.4.2018. Odporúčame v prípade záujmu rezervovať čím skôr. Pri lacných letenkách, pri ktorých je dostupný iba jediný termín sa často krát najlacnejšie letenky rozpredajú veľmi rýchlo.

Bez príplatku si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Faro
od 55€
7-14.4.2018

Prenájom auta na letisku vo Fare

Algarve je región, ktorý by ste si mali prejsť skrz na skrz! Preto je ideálnou možnosťou prenajať si auto a vydať sa na spoznávanie juhu Portugalska na vlastnú päsť.

Ale koľko vás to bude stáť? Auto na týždeň si viete prenajať už od 65€ – to pri výlete vo štvorici vychádza len na niečo viac ako 16€ na osobu.

Rezervovať môžete napríklad cez overený portál Rental Cars , kde si rovno môžete pozrieť aj ďalšie ponuky na prenájom auta u mnohých autopožičovní.

Kde hľadať ubytovanie?

Hľadať ubytovanie odporúčame hlavne na webe Booking.com, cez ktorý bežne kupujeme ubytovanie aj my.

Prípadne skúsiť ešte môžete Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych. Ide o tak rozšírený portál, že tých ponúk tu nájdete taktiež veľmi veľa

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Faro

volkswagen faro

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.