ISLAND z Viedne – marcový výlet s letenkami už od 59€!

V prípade, že vás láka Island aj mimo letných mesiacov – kedy v tejto čím ďalej tým populárnejšej krajine nie je toľko turistov, máme tu pre vás TIP na spiatočné letenky už od 59€!

Za túto čiastku ponúka letenky maďarská spoločnosť WizzAir pri odlete z viedenského letiska pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak ste o členstve ešte nepočuli – ide o to, že ako dvojica zaplatíte na rok 30€ a máte letenky po celý tento rok s výraznou zľavou – bežne o 15€ – 20€ lacnejšie oproti bežným cenám. Pre oboch. Oplatí sa to.Pre nečlenov je cena v tomto prípade 79€.

Za najnižšiu čiastku je dostupný jediný marcový termín – 12-21.3.2019. Celý kalendár termínov si však viete pozrieť aj sami na tejto stránke.

Pri aktuálnych batožinových podmienkach WizzAir-u si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let – v cene priority boardingu). Viac informácii si prečítajte v tomto článku

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Reykjavik
59€
12-21.3.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Na Islande ten prenájom auta nepatrí k najlacnejším. V termíne 12-21.3.2019 ceny začínajú približne na 230€ 

Celú ponuku väčšiny autopožičovní si viete pozrieť sami napríklad na stránkach Rental Cars . My cez nich pravidelne aj požičiavame auto cez internet pred výletmi a zatiaľ máme iba dobré skúsenosti.

Tip na ubytovanie

Apartmán pri Reykjaviku – ak by ste chceli lacné ubytko, toto je dobrá možnosť. Za 9 nocí zaplatíte ako dvojica iba 378€ – 189€/osoba, 21€/osoba/noc. Ak by ste si prenajali auto, môžete tu zdarma aj parkovať.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Reykjaviku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?