ISLAND s odletom z Viedne už od výborných 59€!

letenky z Viedne na Island od 59€

Už dlho sme tu nemali Island, čo poviete? Dnes aj vďaka akcii WizzAir-u tu pre vás máme TIP na letenky, kedy za let tam aj naspäť zaplatíte dohromady iba 59€!

Za túto čiastku ponúka maďarská spoločnosť letenky svojim členom vo Wizz Discount Club. Ak členmi ešte nie ste – určite tak odporúčame urobiť. Cena členstva(30€ na rok pre dvojicu dokopy) sa vám vráti už pri prvom výlete a následne na tom už len profitujete. Viac info v tomto našom článku. Pre nečlenov letenky začínajú na 79€

Za najnižšiu čiastku je dostupný jediný marcový termín – 16-23.3.2019. Strávite tu teda týždeň, za ktorý stihnete toho pobehať na Islande dosť. 

V tomto období už je na Islande aj pomerne dosť denného svetla – niečo cez 12 hodín ? 

Dajte si pozor – WizzAir zmenil pravidlá týkajúce sa batožiny a za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať  iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let – v cene priority boardingu). Viac informácii si prečítajte v tomto článku

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Reykjavik
59€
16-23.3.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Na Islande sa oplatí požičať si auto a prejsť si krajinu na vlastnú päsť.

Ceny za prenájom auta na týždeň začínajú približne na 186€ – čo keď si však zoberiete že pôjdete napríklad vo štvorici to na osobu nevychádza až tak draho. Cez letné mesiace sú napríklad ceny podstatne vyššie.

Sami si viete aktuálnu ponuku autopožičovní pozrieť na webe Rental Cars a my osobne cez nich aj rezervujeme auto cez internet. 

Tip na ubytovanie

Guesthouse Pavi – lacná možnosť ubytovania priamo v Reykjaviku ak by ste sa chceli ubytovať v hlavnom mesta Islandu a robiť si postupne každý deň niekam výlety. Ceny začína na 294€ za ubytovanie pre dvoch na týždeň – 147€/osoba, 21€/osoba/noc. Ubytko je so spoločnosťou kúpeľňou. Ak by ste chceli vlastnú, tak vás ubytko bude stáť o cca 30-35€/osoba viac.

Prípadne si kuknite celú ponuku ubytovania na Islande na tejto stránke. Vyberať si je z čoho.

letenky z Viedne do Reykjaviku

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?