HIT! Októbrový Island už od 69€!

famózny Island
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Nebola vám posledná ponuka letov na Island za 113€ dosť dobrá? A čo poviete na októbrovú návštevu jednej z najunikátnejších krajín Európy za 69€? Lebo presne také letenky sa momentálne objavili v ponuke spoločnosti WizzAir. 

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členom klubu nie ste, cena pre vás začína na aj tak skvelej sume 88€, každopdádne vysoko odporúčame si členstvo zakúpiť. Nielen, že budete môcť nakupovať letenky maďarskej spoločnosti na najbližší rok za zvýhodnené ceny, dokonca aj ušetríte v porovnaní s kúpou leteniek bez členstva!

Pýtate sa ako je to možné? Pri zakúpení základného členstva Wizz Discount Club môžete nakupovať letenky za nižšie ceny nie len pre seba, ale aj pre druhú osobu, ktorá pocestuje s vami. Ak teda plánujete cestovať dvaja, pri kúpe leteniek bez členstva zaplatíte za letenky 176€ a pri kúpe členstva vás budú stáť 138€ + 30€ cena členstva. Spolu teda 168€. O členstve sa viac rozpisujeme v tomto článku

Letenky za túto najnižšiu sumu sú dostupné v jedinom nižšie uvedenom termíne. Preto ak máte o lety záujem, odporúčame s rezerváciou nečakať príliš dlho. 

Za najnižšiu sumu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10 kg. Batožina naviac sa však dá priplatiť a ako členovia Wizz Discount Club budete mať na dodatočne zakúpenú batožinu aj zľavy. Viac sa o tom dočítate v tomto článku 

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Budapešť
Keflavík
od 69€
12-26.10..2016

Ubytovanie

Dávať vám sem konkrétny príklady ubytovania, keď kroky každého z vás budú smerovať inam je asi úplne zbytočné. 

Klasicky si prejdite ponuky ubytovania na stránkach Booking.com a Airbnb.com podľa trasy, ktorú si určíte. 

Nezabúdajte, že ak sa zaregistrujete na Airbnb.com cez náš odkaz, získate vstupný bonus 15-30€. 

To, ako hľadať kvalitné ponuky na stránkach Booking.com popisujeme tu

Prejsť na stránky Booking.com / Airbnb.com

letenky Keflavík

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno