Grécky MYKONOS – letná dovolenka s letenkami už za 44€!

mykonos

Rozmýšľate už nad letnou dovolenkou? Máme tu pre vás tip na letenky na krásny grécky ostrov Mykonos. Letenky z Viedne u spoločnosti Ryanair sú momentálne dostupné za výborných 44€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za túto čiastku je dostupný termín na prelome júna a júla 2021 – 28.6-5.7.2021. Každopádne aj v ďalších termínoch počas leta kúpite letenky za nízke dvojciferné čiastky.

Ďalšie termíny si môžete pozrieť na tejto stránke, kalendár termínov si pozrite tu.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x 25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín. Ak by sa teda vyskytla nejaká nepredvídateľná okolnosť, let si môžete presunúť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Mykonos
44€
28.6-5.7.2021

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Do Grécka majú momentálne voľný vstup osoby, ktoré sú zaočkované plným počtom dávok vakcín(väčšinou dve, pri Johnson&Johnson jedna) a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní. Pri vstupe treba predložiť certifikát o zaočkovaní. Ak zaočkovaní nie ste, pri vstupe je potrebné predložiť negatívny výsledok PCR testu starý nie viac ako 72 hodín.(Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu)

Gréci náhodne testujúci aj menšiu vzorku náhodne vybraných turistov, ktorí vstúpia do krajiny a spĺňajú podmienky rovnako ako tomu bolo aj minulý rok.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 5,90€ priamo na ich stránke

Tip na ubytovanie

Hotel Milena – ubytovanie 1200 metrov od najbližšej pláže so skvelým hodnotením 9,4/10. Bezplatné storno je možné urobiť 2 a viac týždňov pred odletom. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 670€ – 335€/osoba, 47,8€/osoba/noc. V cene máte izbu s manželskou posteľou, klimatizáciu, súkromnú kúpeľňu aj Wifi.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s viac ako 350 zariadeniami na ostrove Mykonos na tejto stránke.

Grécky MYKONOS - letná dovolenka s letenkami už za 44€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?