DUBAJ v októbri – letenky už od 63€!

večerný Dubaj

A čo by ste povedali na výlet do ďalekého Dubaja počas októbra? Máme tu pre vás tip na letenky, ktorých cena začína už na 63€!

Za najnižšiu cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir členom svojho Wizz Discount Club. Bez členstva letenky stoja stále výborných 80€.

Ak však aj členstvo zakúpené nemáte a letenky plánujete kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 80€ budete teda platiť za letenky 63€ – v prípade dvojice teda každý o 17€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v dvoch týždňových termínoch – 5-12.10.2021 a 12-19.10.2021. Za o pár eur vyššiu cenu potom aj v ešte neskoršom termíne 19-26.10.2021.

Prípadne linky aj z ďalších letísk si môžete pozrieť na tejto stránke. 

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
od 63€
napr. 12-19.10.2021

Tip na ubytovanie

Golden Sands Hotelobľúbený 4**** hotel v Dubaji s viac ako 4800 hodnoteniami s priemerom 8,3/10. Aktuálne je cena o niečo nižšia ako bežne. Za 7 nocí zaplatíte za izbu s balkónom, klimatizáciou či WiFi 362€ – 181€/osoba, 26€/osoba/noc. Za príplatok necelých 100€  môžete mať v hoteli aj raňajky.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Dubaji so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke. 

Vstup do Dubaja a návrat na Slovensko

Všetci cestujúci(zaočkovaní aj nezaočkovaní) sa musia pred cestou preukázať negatívnym RT-PCR negatívnym testom na Covid-19.(za 37€ sa dá objednať TU) Následne treba mať vyplnené tlačivo o zdravotnom stave a povinne si stiahnuť ich aplikáciu. Po prílete do Dubaja vás odtestujú ešte raz zadarmo a do výsledku testu musíte ostať na ubytovaní(zväčša pár hodín). Tlačivo a informácie o stiahnutí aplikácie budú k dispozícií ako v lietadle, tak i po pristáti pred pasovou kontrolou. Viac info na stránkach MZV

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Budapešti do Dubaja

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?