DUBAJ s odletom z Budapešti – letenky od 87€!

večerný Dubaj

Pri letoch z Budapešti sa nám na last minute termín objavili výhodné letenky do ďalekého Dubaja.

Spiatočné letenky sa momentálne dajú kúpiť za 87€ ak máte kúpené členstvo Wizz Discount Club, prípadne 106€ ak členmi Wizz Discount Club nie ste.

Členstvo si však odporúčame kúpiť. Stojí na rok 40€ pre dvojicu dohromady a umožní vám kupovať letenky WizzAir-u so slušnými zľavami. Bežne okolo 15-20€, pričom zľava sa vám uplatní aj na zrovna kupované letenky – keď si členstvo zakúpite spolu s kúpou leteniek do Dubaja.

Letí sa v dlhšom termíne 28.11-8.12.2019. Odporúčame rezervovať čím skôr. Za najnižšiu cenu je dostupných niekoľko posledných leteniek. Po ich vypredaní cena stúpne o niečo vyššie.

Zobrať si so sebou môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac – dá sa dokúpiť väčšia príručná batožina s rozmermi 55x40x23cm v balíčku „priority boarding“, no zaplatíte si +48€. Oplatí sa teda pobaliť „minimalisticky“.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
87€
28.11-8.12.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Obrovskú ponuku zariadení nájdete na Booking.com . Ide o veľký známy portál – ktorý využívajú denne ľudia po celom svete. Dá sa tam pekne vyfiltrovať presne to čo chcete vy.

Alternatívne sa ešte môžete poobzerať po ponukách na Airbnb.com. Tu už neponúkajú ubytovanie ubytovacie zariadenia ale priamo miestni v ich domoch/bytoch/apartmánoch.

TIP: Ak o Airbnb počujete prvý krát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

DUBAJ s odletom z Budapešti - letenky od 87€!

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?