Z Bratislavy do Atén za 46€

Parthenon v Grécku v Aténach
By: Kristoffer Trolle - CC BY 2.0

Chceli by ste lepšie spoznať bohatú grécku kultúru? Už dlhšie premýšľate nad návštevou pamiatok v Aténach? Nepočúvajte mýty, že cestovanie je doménou iba tých najbohatších. Za letenky nemusíte zaplatiť viac ako 46€!

Ide o cestovanie s obľúbenou nízkonákladovou spoločnosťou  RyanAir. Termíny za najnižšie ceny nájdete v dátumoch počas mája a júna 2016. 

Nezabudnite na to, že v cene letenky je iba príručná batožina s maximálnymi rozmermi 55cm x 40cm x 20cm a hmotnosťou 10 kg. Zobrať si so sebou môžete aj ďalšiu – menšiu tašku s rozmermi 35 x 20 x 20 cm. Ak budete potrebovať podpalubnú batožinu, budete si musieť priplatiť. 

V prípade, že by ste chceli letenky zarezervovať po slovensky, cez Slovenský web, sú dostupné aj na stránkach Pelikan.sk za o niečo vyššiu sumu.


Letenky do Atén

Odlet: Bratislava |  Termín: 25-27.máj 2016| Cena: od 46€

Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk


Ubytovanie

Za ubytovanie nemusíte zaplatiť taktiež vysoké čiastky. Napríklad v uvedenom dátume vyššie si môžete rezervovať izbu pre dve osoby v Hoteli Cosmos za 56€ na dve noci. Jednu osobu to teda bude stáť 28€. Spolu s letenkami sa dostávate na čiastku 74€. A to sa dá pravdaže v Aténach prenocovať aj lacnejšie.

Spomenuté ubytovanie môžete rezervovať na Booking.com, čo je veľký portál s veľkým množstvom ubytovacích zariadení. Často krát tu nájdete veľké zľavy. 

Inou možnosťou je portál Airbnb, kde si môžete objednať ubytovanie u miestnych. 

letenky Atény

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)