ATÉNY: Letenky z Bratislavy + ubytovanie v centre na 4 noci už za 98€!

Atény, námestie v výhľadom na akropolu

Grécko je krajina, ktorá započala vývoj demokracie na Európskom kontinente. Spravte si výlet do hlavného mesto tejto históriou opradenej krajiny. Za letenky do Atén s odletom z bratislavského letiska a + ubytovanie na 4 noci nemusíte zaplatiť viac ako 95€!

Letenky do Atén

Do Atén sa dá dostať lacno a priamo aj s odletom z bratislavského letiska. Už nejakú dobu írska spoločnost Ryanair prevádzkuje túto linku spájajúcu hlavné mesto Slovenska a Grécka. 

Aktuálne najnižšie ceny začína na 68€ za spiatočný let – predovšetkým počas októbra 2017 – napríklad 17-21.10.2017.

Všetky termíny s konkrétnymi cenami si viete sami pozrieť na tejto stránke. Ak by vám viac vyhovoval odlet z Budapešti – Ryanair lieta aj odtiaľto. Termíny si môžete pozrieť TU.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Ryanair vám umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku 35x20x20, ktorú si dáte pod sedadlo. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Atény
68€
napr. 17-21.10.2017

Ubytovanie

Ermou Budget Guest House – najlacnejšia možnosť ako sa ubytovať v centre Atén v populárnom zariadení, ktoré má dobré hodnotenia od predchádzajúcich klientov. Za 4 noci tu zaplatíte štyria iba 120€ – 30€/osoba, 7,5€/osoba/noc. Môže sa tu ubytovať aj dvojica za cenu 44€/osoba/4/noci.

Skoufou Apartment – rovnako skvelá poloha, rovnako dobré hodnotenia, rozdiel je však to, že namiesto izby pre štyroch dostanete apartmán s vlastnou kúpeľňou. Za 4 noci tu zaplatíte štyria 154€ – 38,5€/osoba, 9,6€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Atény

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?