ATÉNY: Letenky z Bratislavy + ubytovanie v centre na 4 noci už za 98€!

Atény, námestie v výhľadom na akropolu

Grécko je krajina, ktorá započala vývoj demokracie na Európskom kontinente. Spravte si výlet do hlavného mesto tejto históriou opradenej krajiny. Za letenky do Atén s odletom z bratislavského letiska a + ubytovanie na 4 noci nemusíte zaplatiť viac ako 95€!

Letenky do Atén

Do Atén sa dá dostať lacno a priamo aj s odletom z bratislavského letiska. Už nejakú dobu írska spoločnost Ryanair prevádzkuje túto linku spájajúcu hlavné mesto Slovenska a Grécka. 

Aktuálne najnižšie ceny začína na 68€ za spiatočný let – predovšetkým počas októbra 2017 – napríklad 17-21.10.2017.

Všetky termíny s konkrétnymi cenami si viete sami pozrieť na tejto stránke. Ak by vám viac vyhovoval odlet z Budapešti – Ryanair lieta aj odtiaľto. Termíny si môžete pozrieť TU.

Ryanair vám umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku 35x20x20, ktorú si dáte pod sedadlo. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Atény
68€
napr. 17-21.10.2017

Ubytovanie

Ermou Budget Guest House – najlacnejšia možnosť ako sa ubytovať v centre Atén v populárnom zariadení, ktoré má dobré hodnotenia od predchádzajúcich klientov. Za 4 noci tu zaplatíte štyria iba 120€ – 30€/osoba, 7,5€/osoba/noc. Môže sa tu ubytovať aj dvojica za cenu 44€/osoba/4/noci.

Skoufou Apartment – rovnako skvelá poloha, rovnako dobré hodnotenia, rozdiel je však to, že namiesto izby pre štyroch dostanete apartmán s vlastnou kúpeľňou. Za 4 noci tu zaplatíte štyria 154€ – 38,5€/osoba, 9,6€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Atény

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.