AKCIA! Lisabon z Viedne s Ryanairom už za 37€!

Lisabon, Portugalsko električka
Lisabon, Portugalsko - typická žltá električka

Výlet do Lisabonu s odletom z Viedne ešte tento január! Ryanair práve zlacnil letenky do hlavného mesta Portugalska za jednu z najnižších cien za veľmi dlhú dobu – už za 37€ za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 13-20.01.2026. V utorok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Viedeň
Lisabon
37€
Termín: napr. 13-20.01.2026
Viedeň
Lisabon
Termín: napr. 13-20.01.2026
37€

Tip na ubytovanie

Hotel ibis Lisboa Jose Malhoa

2* populárne ubytovanie v Lisabone. Pri viac ako 3800 hodnoteniach má priemer 8/10. Nachádza sa 300 metrov od stanice metra, prípadne 30-40 minút peši od úplného centra mesta. Izby majú kúpeľňu, klimatizáciu, TV aj WiFi. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 462€ – 231,00€/osoba, 33,00€/osoba/noc.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?