AKCIA! Letenky z Viedne do Chorvátska už za 50€!

By: Trish Hartmann - CC BY 2.0

Rozmýšľaš nad tým, že by si si na jeseň spravil niekde dovolenku? A čo tak Chorvátsko? Spoločnosť Eurowings momentálne ponúka letenky už za 70€ a ak využiješ zľavové kupóny, ktoré ti táto nemecká spoločnosť pošle úplne zadarmo, dostaneš sa na parádnu cenu 50€!

Za túto čiastku sú dostupné iba októbrové termíny – napríklad 7-14.10.2017, kedy je ešte celkom fajn počasie aj na kúpanie.

Všetky termíny s konkrétnymi cenami si vieš pozrieť na tejto stránke.

Eurowing vám umožňuje zobrať si bez priplácania príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 8kg + 1 menšiu 40x30x10cm

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zadar
50€
napr. 7-14.10.2017

Ako získam zľavové kupóny?

Prejdite na TENTO LINK a vyplňte email, na ktorý vám bude chodiť Newsletter od Eurowings. Keď tak urobíte, Eurowings vám následne pošle mail s aktiváciou, v ktorom potvrdíte, že ide o reálny mail. Následne vám príde ešte jeden, kde kliknete na „Anmeldung Bestatigen“. Akonáhle vyplníte krátky dotazník a necháte si odoslať zľavový kód na mail, zľava na 10€ je vaša. Celý dotazník však prebieha v nemčine, preto si ak tak pomôžte google prekladačom. 

Vytvorte si následne ešte jeden mail a zopakujte postup. Na konci tohto procesu budete mať dva zľavové kupóny na 10€

UPOZORNENIE: Stránky Eurowings sú trošku preťažené, lebo momentálne nie sme jediní, ktorí píšu o tejto možnosti zľavy a veľa ľudí chce daný zľavový kód. Preto treba skúsiť niekedy aj niekoľko krát, kým to pošle daný email.

Už si stačí len následne vyhľadať jednosmerný let z Viedne do Zadaru napríklad 7.októbra. Vypísať údaje a v poslednom kroku „Payment“ zadať do „Redeem Voucher“ daný kód, ktorý vám prišiel na email a kliknúť na tlačítko „Book now, subject to charge“. Aktivuje vám to zľavový kód a zníži cenu o 10€. 

Tak isto to urobíte pri spiatočnom jednosmernom lete zo Zadaru do Viedne v termíne 14.10.2017. Obe letenky vás teda budú stáť dohromady o 20€ menej – iba 50€!

Tip na lacné ubytovanie

Morosini Apartments – 3*** zariadenie, v ktorom za štúdiový apartmán na 7 nocí zaplatíte iba 140€ – 70€/osoba, 10€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Zadaru

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.