4 dni v Madride s letenkami a ubytovaním spolu od 104€!

Madrid, Palacio Real

Naplánujete si už dnes výlet do jednej z európskych metropol, nech sa máte najbližšie mesiace na čo tešiť.

Napríklad výlet do Madridu! Lety do Madridu v poslednej dobe nepatria k najlacnejším aké spoločnosť Ryanair ponúka, každopádne aktuálne viete nájsť termíny, kedy za spiatočný let z Bratislavy do Madridu zaplatíte iba 50€!

Dostupné sú predovšetkým počas zimného obdobia. Nižšie uvádzame januárový termín. Síce slnka a tepla si v týchto mesiacoch moc neužijete, ale má to aj svoju svetlú stránku. Turistov tu v tomto období je omnoho menej a tak si aj samotný Madrid budete môcť užiť omnoho viac.

Spoločnosť Ryanair vám umožňuje zobrať si so sebou za najnižšiu sumu iba príručnú batožinu s hmotnosťou 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + jednu menšiu tašku. Viac si o tom môžete prečítať tu. Na párdňový výlet by to však malo bez problémov stačiť. 

Bratislava – Madrid za 50€(23-27.1.2017)

Rezervovať

Ubytovanie

Najlacnejšie ubytovanie v západnej Európe hľadajte predovšetkým na stránkach Airbnb.com, kde ponúkajú ubytovanie miestni obyvatelia. Väčšinou ide o izby v bytoch či domoch v Madride. 

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie na 4 noci za 108€ za izbu s manželskou posteľou. Na osobu to teda vychádza iba 54€! Poloha je perfektná v srdci Madridu. S majiteľom sa treba dohodnúť kedy prídete, keďže do Madridu priletíte v noci. Za podobné sumy nájdete na Airbnb viacero ponúk

Ak by ste chceli ubytovanie priamo v nejakom tom hoteli, odporúčame využiť portál Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku ubytovania.
letenky Madrid

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno