2 noci v Miláne iba za 84 € – s ubytovaním aj raňajkami!

Mesto Miláno
Miláno By: Diriye Amey - CC BY 2.0

Urobte si výlet do Milána s letenkami so skvelou cenou iba od 30 €! Letenky za takúto cenu sú napríklad v mesiaci jún. Na dve noci nás to výjde so super ubytovaním iba od 84 € aj s raňajkami. Ale podobné o niečo vyššie ceny nájdeme aj v skorších jarných termínoch.

Pozrite si naše články o Miláne a inšpirujte sa:

Letí sa s leteckou spoločnosťou Ryanair priamo z letiska v Bratislave. Cena je za spiatočnú letenku a príručnú batožinu o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a s maximálnou povolenou hmotnosťou 10 kg. To bude na dve noci bohate stačiť.

Letisko je v blízkom Bergame odkiaľ sa dostanete do Milána vlakom alebo autobusom za 1-1,5 hodiny. Autobusy z letiska chodia každú polhodinku a cena je cca 5 €. Lístky si môžete kúpiť aj online tu: http://www.terravision.eu/airport_transfer/bus-bergamo-airport-milan/ 

Letenky do Milána

letenky do bergama milana ryanair z bratislavy lacnoUbytovanie v Miláne

V tomto termíne sa môžete super ubytovať napríklad v La Casa della Zia kde za dve noci zaplatíte iba 108 € za dve osoby aj s raňajkami. Na jednu osobu teda 54 € aj s raňajkami. Nachádza sa blízko centra so super dostupnosťou a zastávkou iba 5 minút pešo. Veľmi ľahko sa dostanete kam potrebujete. Napríklad do centra za 10-15 minút.

Miláno lacné ubytovanie
Ubytovanie v Miláne

Alebo vyberajte z ďalších 1736 možností ubytovania.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.