2 noci v Miláne iba za 84 € – s ubytovaním aj raňajkami!

Mesto Miláno
Miláno By: Diriye Amey - CC BY 2.0

Urobte si výlet do Milána s letenkami so skvelou cenou iba od 30 €! Letenky za takúto cenu sú napríklad v mesiaci jún. Na dve noci nás to výjde so super ubytovaním iba od 84 € aj s raňajkami. Ale podobné o niečo vyššie ceny nájdeme aj v skorších jarných termínoch.

Pozrite si naše články o Miláne a inšpirujte sa:

Letí sa s leteckou spoločnosťou Ryanair priamo z letiska v Bratislave. Cena je za spiatočnú letenku a príručnú batožinu o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a s maximálnou povolenou hmotnosťou 10 kg. To bude na dve noci bohate stačiť.

Letisko je v blízkom Bergame odkiaľ sa dostanete do Milána vlakom alebo autobusom za 1-1,5 hodiny. Autobusy z letiska chodia každú polhodinku a cena je cca 5 €. Lístky si môžete kúpiť aj online tu: http://www.terravision.eu/airport_transfer/bus-bergamo-airport-milan/ 

Letenky do Milána

letenky do bergama milana ryanair z bratislavy lacnoUbytovanie v Miláne

V tomto termíne sa môžete super ubytovať napríklad v La Casa della Zia kde za dve noci zaplatíte iba 108 € za dve osoby aj s raňajkami. Na jednu osobu teda 54 € aj s raňajkami. Nachádza sa blízko centra so super dostupnosťou a zastávkou iba 5 minút pešo. Veľmi ľahko sa dostanete kam potrebujete. Napríklad do centra za 10-15 minút.

Miláno lacné ubytovanie
Ubytovanie v Miláne

Alebo vyberajte z ďalších 1736 možností ubytovania.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?