Na 2 dni do Madridu s letenkami za 57€

By: Javier Losa - CC BY 2.0

Návšteva hlavného mesta Španielska nemusí byť vôbec finančne náročná. Stačí si vybrať vhodný termín, nemať veľké nároky na ubytovanie a stravovanie a oproti ponukám cestovných kancelárii viete ušetriť aj trojcifernú čiastku. 

Čo sa týka samotných leteniek, tie najlacnejšie začínajú na asi 50€. Ide však o termíny, kedy by ste v Madride museli stráviť okolo dvoch týždňov. Na výlet do Madridu je ideálnych niekoľko dní a pri dvojdňovom výlete sú letenky dostupné od 57€!

Ide o letenky nízkonákladovej spoločnosti RyanAir. Termíny za podobné ceny máte možnosť nájsť predovšetkým v júni 2016. Výhodou je určite aj odlet z Bratislavy

V cene letenky je príručná batožina s rozmermi 55x40x20cm do 10 kg. Okrem toho máte možnosť si so sebou zobrať aj menšiu tašku 35x20x20cm.

Letenky je možné okrem stránok RyanAir rezervovať aj na stránkach Pelikanu v slovenčine. Cena je vtedy len o niekoľko eur vyššia.

A nakoniec. Neviete čo robiť v Madride? Určite si prečítajte náš článok -> Top 10 miest v Madride – ktoré sa oplatí vidieť.


Letenky do Madridu

Odlet: Bratislava Termín: 1-3. Jún 2016 | Cena: od 57€

RezervovaťRezervovať cez Pelikan v slovenčine

Ubytovanie

Spolu s rezerváciou leteniek si môžete rezervovať aj ubytovanie. My odporúčame predovšetkým dve stránky a to:

Booking.com – overený portál, ktorý dlhodobo ponúka obrovské množstvo ubytovacích zariadení po celom svete. Jednoduchá rezervácia, bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky Madrid

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?