2 v 1 | Septembrové Korfu a Atény za 82€

By: Vince Smith - CC BY 2.0

September je stále teplým mesiacom s jednou veľkou výhodou – ako mávnutím čarovného prútika veľké množstvo turistov z populárnych cestovateľských destinácií Európy rázom zmizne!

Ak by ste sa radi v tom období vydali napríklad na Korfu a spolu s týmto gréckym ostrovom radi navštívili aj Atény, máme tu pre vás ponuku, kedy za letenky z Bratislavy na Korfu, z Korfu do Atén a z Atén do Bratislavy zaplatíte spolu iba 82€

Ide o kombináciu leteniek spoločnosti Ryanair, pričom upozorňujeme, že hlavne na trase Atény->Bratislava je za spomenutú sumu dostupných len niekoľko posledných leteniek, preto v prípade záujmu neváhajte. 

Za najnižšiu sumu vám spoločnosť Ryanair umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s hmotnosťou 10kg a rozmermi 55x40x20cm + jednu menšiu tašku. Viac sa o tom rozpisujeme tu

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Korfu
30€
23.9.2016
Korfu
Atény
21€
28.9.2016
Atény
Bratislava
31€
1.10.2016

Ubytovanie

Ubytovanie na Korfu

Keďže Grécko toto leto nezažíva tak silnú turistickú sezónu ako po minulé roky, aj ceny ubytovania sú často krát o niečo nižšie. 

Na stránkach Booking.com viete zohnať napríklad štúdio v Roda Pearl Resort s dvoma lôžkami kúsok od mora s výborným hodnotením 9,0 za 100€ na 5 dní(50€/osoba, 10€/osoba/noc.)

Kompletnú ponuku ubytovania na Korfu za 100€ si môžete pozrieť tu. Dajte si pozor na niektoré zariadenia za najnižšiu cenu a pred rezerváciou si prečítajte recenzie – niektoré majú dosť zlé hodnotenia. Radšej zaplatiť o 10€ viac a dovolenku si užiť.

Ubytovanie v Aténach

Tu viete nájsť podobne lacné ubytovanie. Za 3 noci v izbe s manželskou posteľou v Acropolis View Dream Hostel (výborné hodnotenie, dobrá lokalita) zaplatíte 75€(37,5€/osoba, 12,5€/osoba/noc).

Kompletnú ponuku ubytovania v Aténach nájdete tu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno