ZAKYNTHOS s odletom z Viedne – letenky už od 30€!

grécky Zakynthos

Aj na Zakynthos sa dajú kúpiť letenky na LETO 2020 za výhodné čiastky. Napríklad na koniec augusta kúpite letenky z Viedne už od 30€!

Za túto čiastku ponúka letenky maďarská aerolinka WizzAir pre členov Wizz Discount Club. Ak však členom nie ste, letenky kúpite za stále veľmi dobrú čiastku 50€!

Členstvo však odporúčame. Na rok stojí pre dvojicu 30€ dohromady a umožní vám kupovať letenky tejto spoločnosť so zľavami 15-20€ za spiatočnú letenku. Čiže len na jedinom výlete vo dvojici viete ušetriť 30-40€, čo vám pokryje celé náklady na členstvo a ďalšie výlety už máte so super zľavou. Členstvo sa dá zakúpiť priamo pri kúpe letenky a zľava sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky.

Ako príklad termínu môžeme uviesť 20-27.8.2020. Strávite na tomto gréckom ostrove týždeň, pričom odlietate vo štvrtok a vrátite sa vo štvrtok.

Kalendáre termínov na letenky na Zakythos –> na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Väčšiu príručnú batožinu si môžete zobrať napríklad po dokúpení služby priority boarding.

POZOR! Pred letom do Grécka treba vyplniť tento formulár –> https://bit.ly/3eKm4tv

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zakynthos
30€
napr. 20-27.8.2020

Tip na ubytovanie

Laganas Dreams 1 – ubytovanie len asi 500 metrov od známej pláže Laganas. Za 7 nocí tu dáte ako dvojica 280€ – 140€/osoba, 20€/osoba/noc.

Prípadne celú ponuku ubytovania na Zakynthose nájdete na tejto stránke.

letenky z Viedne na Zakynthos

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?