Z Osla do New Yorku už od 254€!

Žlté taxíky typické pre New York
By: Prayitno / Thank you for (9 millions +) views - CC BY 2.0

Premýšľate nad cestou do New Yorku? A čo tak zaplatiť za letenky do New Yorku výrazne menšiu sumu a za ušetrené peniaze navštíviť nejaké európske mesto? Napríklad Oslo? V aktuálnej ponuke spoločnosti Norwegian máte aktuálne možnosť nájsť letenky do New Yorku už od výborných 254€! 

Letenky pod 300€ z Osla do New Yorku máte možnosť nájsť predovšetkým počas posledných mesiacov roka 2016. Každopádne ak by ste potrebovali letieť inokedy a mali by ste záujem o letenky z Osla, spoločnosť Norwegian ponúka dlhodobo veľmi lacné letenky a treba si pozrieť aktuálnu ponuku.

A ako sa dostať do Osla? Najlacnejšia možnosť je využiť služieb nízkonákladových spoločností ako sú WizzAir či RyanAir. Každopádne odporúčame ešte s rezerváciou leteniek na toto obdobie počkať. Niektoré spoločnosti ešte nemajú lety ani vypísané a ceny sa môžu ešte pekne hýbať. Sledujte nás a určite na toto obdobie spolu nájdeme veľmi lacné lety v priebehu najbližších mesiacov. 


Letenky do New Yorku 

 Odlet: Oslo  |  Termín: 18.11.-2.12.2016  |  Cena: 254€

Rezervovať


Ubytovanie

Rezervovať ubytovanie online odporúčame cez nasledujúce dve stránky

Booking.com – web s najväčšou ponukou ubytovací zariadení! Pri množstve hotelov platba na mieste a bezplatné storno
Airbnb – rezervácia ubytovania u miestnych hostiteľov 

letenky New York

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.