Z Bratislavy na Cyprus – od stredy do nedele s letenkami za 28€!

letenky z Bratislavy na Cyprus

Dnešok začíname výbornými letenkami z Bratislavy na ostrovný Cyprus. Spiatočné letenky na predĺžený víkend dnes zoženiete už za 28€!

Za túto čiastku je dostupný jediný termín na predĺžený víkend – 5-9.12.2018 (od stredy do nedele)

Posledný december sa teploty cez deň v Paphos-e pohybovali okolo 20°C. Na kúpanie to teda nebude, ale „slovenská zima“ tam taktiež nebude. Vhodné teda pre tých z vás, ktorí by si radi pozreli ostrov ako taký – bez veľkého množstva turistov.

Prípadne ak by ste chceli letieť aj na dlhšie, v ponuke Ryanair-u sú dostupné aj letenky za 26€ – kalendár termínov si pozrite na tejto stránke.

Keďže Ryanair zmenil svoje podmienky týkajúce sa povolenej batožiny, za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať od 1. novembra iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Viac informácii o zmenách u Ryanair-u nájdete TU. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paphos
28€
5-9.12.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Ak sa budete chcieť vydať na spoznávanie ostrova hodí sa vám auto, ktorým nebudete nijak obmedzovaní. Hlavne keď prenájom nestojí veľa. Ceny začínajú približne na 45€ za prenájom auta na 4 dni.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online 

Tip na ubytovanie

Rododafni Beach Apartments – štúdia priamo na pláži, pri ktorých za 4 noci zaplatíte ako dvojica iba 116€ – 58€/osoba, 14,5€/osoba/noc. Okrem toho majú aj výborné hodnotenia – 9,3/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s viac ako 250 zariadeniami v Paphose na tejto stránke.

letenky z Bratislavy na Paphos

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?