WOW! Októbrový ISLAND – s letenkami už od 49€!

letenky na Island od 49€

Poprázdninové obdobie je možno ešte lepšie obdobie na spoznávanie Island-u ako júl a august. Na Islande je totižto stále veľmi pekne a počet turistov je diametrálne odlišný.

My tu dnes pre vás máme tip na výhodnú kombináciu leteniek z Katovíc do Reykjavik-u s návratom do Budapešti, ktorých cena začína už na 49€!

Za túto cenu ponúka spoločnosť WizzAir letenky pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak nás sledujete dlhodobo tak viete, že ho všetkými desiatimi odporúčame. Stojí pre dvojicu na jeden rok 30€ dokopy a počas celého tohto roka vám to umožní nakupovať letenky WizzAir-u za zlacnené sumy(bežne 20€ cena dole). Ako nečlenovia by vás jedna spiatočná letenka stála 70€.

Dostupný za najnižšiu cenu je jediný termín 13-20.10.2018. Ak máte o ne záujem radšej rezervujte čím skôr. Akonáhle sa tie najlacnejšie letenky rozpredajú, cena pôjde hore.

Keďže odletové mesto je iné ako príletové pri návrate, treba spraviť dve rezervácie – jednu na jednosmerný let tam a druhú na jednosmerný let naspäť.

Bez príplatku si so sebou môžete zobrať batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Reykjavik
od 14€
13.10.2018
Reykjavik
Budapešť
od 35€
20.10.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Výhodou októbrového cestovania na Island je aj to, že ceny za prenájom auta nie sú tak vysoké.

V termíne 13-20.10.2018 si viete prenajať auto na letisku v Keflavik-u cca od 180€ na týždeň. To pri výlete v trojici/štvorici nevychádza na až tak závratnú sumu na osobu. 

Kompletnú ponuku mnohých autopožičovní si na jednom mieste môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars . Ide o jedného z najväčších online sprostredkovateľov prenájmu áut vôbec.

Kde hľadať ubytovanie?

Portálov na rezerváciu ubytovacích zariadení je skutočne mnoho. My osobne využívame veľmi známy Booking.com. Nikdy sme s nimi nemali problém a nemáme teda dôvod meniť – hlavne keď ceny sú väčšinou všade viac menej rovnaké.

Spomenúť však musíme aj web Airbnb.com. Miestni tu ponúkajú ubytovanie a okrem iných ponúk ako na Booking-u často krát potešia aj veľmi dobré ceny.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky na Island letenky na Island

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?