WOW! Letenky na SARDÍNIU dnes už za 18€!

Asi najnižšia cena za letenky na Sardíniu, akú sme tu u nás na Letenkách za babku kedy mali!

Ak radi cestujete aj mimo sezóny a láka vás tento stredomorský ostrov, spiatočné letenky sú momentálne dostupné už za 18€!

Za túto čiastku je dostupný jediný februárový termín – 2-12.2.2019. V tomto období sa teploty pohybujú cca medzi 13-18°C. Niečo ako je teraz na Slovensku. Na kúpanie to teda nebude, ale na spoznávanie ostrova ako takého je to super obdobie – hlavne bez más turistov.

Prípadne si kuknite celý kalendár termínov s konkrétnymi termínmi na tejto stránke.

Keďže Ryanair zmenil svoje podmienky týkajúce sa povolenej batožiny, za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať od 1. novembra iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Dodatočná batožina sa dá dokúpiť. Viac informácii o zmenách u Ryanair-u nájdete TU. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Cagliari
18€
2-12.2.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Ceny za auto na 10 dní od 2-12.2.2019 začínajú pri letisku v Cagliari na 102€. To je niečo okolo 10€ na deň, čo keď sa ešte rozráta medzi počet osôb nebude vôbec veľa. Aj keď sa priráta cena benzínu.

Ponuky autopožičovní si viete pozrieť napríklad na stránkach Rental Cars . Osobne sme požičiavali cez nich niekoľko krát a vždy bez problémov.

Tip na ubytovanie

Poseidon – dobré ubytko priamo v Cagliari, pri ktorom máte raňajky v cene a dostupné je aj bezplatné parkovisko. Za 10 nocí zaplatíte ako dvojica 272€ – 136€/osoba, 13,6€/osoba/noc.

Prípadne si kuknite kompletnú ponuku ubytovania v Cagliari s viac ako 400 zariadeniami na tejto stránke.

letenky z Krakova do Cagliari

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?