WOW! Kanársky ostrov LANZAROTE z Bratislavy iba za 16€!

Lanzarote, žena na pobreží

Najlepšie cena leteniek na Kanárske ostrovy, ktorú sme tu za veľmi dlhú dobu mali a dnes je priamo pri letenkách z Bratislavy! Letenky na novej linke na ostrov Lanzarote sú aktuálne dostupné už za 16€!

Najlacnejšie letenky sú dostupné v termíne 6-13.11.2021. V sobotu z Bratislavy odletíte a o 7 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

V prípade záujmu odporúčame rezervovať čo najskôr. pravdepodobne je za najnižšiu cenu dostupných len niekoľko zlacnených leteniek a cena po ich vypredaní opäť stúpne.

Treba rátať s tým, že Ryanair umožňuje pri najnižšej cene zobrať si iba menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. No samozrejme dá sa v prípade potreby priplatiť si aj ďalšiu. Viac sa dozviete v tomto článku o Ryanair.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Lanzarote
16€
napr. 6-13.11.2021

Tip na ubytovanie

Alojamientos Calle Real Arrecifeveľmi dobre hodnotené ubytovanie v Arrecife s priemerom 9,2/10 (a 9,7/10 za polohu). Za 7 nocí tu zaplatíte za apartmán 455€ – 223€/osoba, 31,8€/osoba/noc. Apartmán má vlastnú klimatizáciu, TV, WiFi či balkón a od letiska sa nachádza asi 6km.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania s desiatkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky na Lanzarote

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?