Na výlet do Milána s letenkami za 21€

By: Ștefan Jurcă - CC BY 2.0

Miláno, mesto módy, umenia a futbalu. A okrem iného aj talianske mesto, ktoré je pre nás Slovákov letecky veľmi dobre prístupné. Z Bratislavy lieta do Milána pravidelne RyanAir, z Budapešti WizzAir.

My sa tu dnes budeme venovať predovšetkým tým druhým spomenutým. Vychádza to lacnejšie, už od 21€, a hlavne tých lacnejších termínov je omnoho viac. Každopádne ak vám nevadí dať o pár desiatok eur viac, lacno sa dá letieť aj z Bratislavy.

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Členstvo stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Väčšinou to je 10-20€ za spiatočnú letenku, takže táto investícia sa stane ziskovou naozaj veľmi rýchlo. 

Ak členom Wizz Discount Club nie ste, ceny pre vás začínajú niekde okolo 30€, čo je stále perfektná suma. Lety za najnižšie ceny nájdete počas mája, za o niečo vyššie ceny aj počas júna. 

V cene letenky je príručná batožina s rozmermi 42x32x25cm.


Letenky do Milána

Odlet: Budapešť |  Termín: 17-19.máj 2016 | Cena: od 21€

Rezervovať

Ubytovanie

Ak si chcete s kúpou letenky rovno zarezervovať aj ubytovanie, využite na to jednu z týchto dvoch stránok:

Booking.com – veľký portál plný obrovského množstva ubytovacích zariadení. Overený web, kde často krát nájdete výhodné zľavy. Bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb
letenky Miláno

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?