Výhodné letenky z Viedne do San Francisca od 419€

San Francisco Červený most
By: Jeff Gunn - CC BY 2.0

Lacné letenky na východné pobrežie Ameriky a to predovšetkým do New Yorku sa stali už pomerne pravidelnými a bežnými. Dnes vám však ponúkame letenky za akciovú cenu na opačný kút USA a to konkrétne do San Francisca. 

Či už vaše cesty povedú mimo San Francisca(napríklad do národného parku Yosemite) alebo ostanete v tejto metropole Kalifornie je už na vás. Každopádne San Francisco má čo ponúknuť. Hlavnou dominantou je určite Golden Gate Bridge, ktorý v dnešnej dobe už nepozná málokto. Navštíviť by ste určite mali taktiež Fisherman´s Wharf s jeho mólom 39, na ktorom nájdete množstvo pouličných umelcov, reštaurácii a obchodníkov so suvenírmi. Zabudnúť by sme taktiež určite nemali na všetkým známu bývalú väznicu Alcatraz.

Letenky z Viedne za akciovú cenu máte aktuálne možnosť kúpiť v mnohých termínoch predovšetkým počas januára a februára 2015. Niektoré termíny sú dostupné aj v marci. Ceny začínajú na 419€. Pre tých z vás, ktorí však nepotrebujú nutne letieť z (okolia) Slovenska tu máme pripravenú ešte jednu ponuku. A to letenky z Luxemburgu do San Francisca s následným návratom do Bruselu a to za cenu 332€


Letenky Viedeň – San Francisco za 419 eur 

Pozrieť všetky termíny

Príklad termínu:
 21.1.2016 – 4.2.2016 Rezervovať

vie-sanfr

Cena je včetne všetkých poplatkov + batožina do 23 kg.


Letenky Luxemburg – San Francisco – Brusel za 332€

Príklad termínu:
 19-26.1.2016 – 332€ – Rezervovať

lux-sanfr-brus


Ubytovanie

V prípade, že sa chcete ubytovať v San Franciscu, odporúčame využiť systém booking.com. Zrušenie rezervácie je väčšinou zdarma, pri mnohých hoteloch platíte až keď sa prídete ubytovať. Ceny začínajú niekde na 30€ za noc.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?