Výhodné letenky do Miami od 369€!

Mesto Miami
By: Mohmed Althani - CC BY 2.0

Dnes tu pre vás máme viacero ponúk, ale hriech by bol nezačať (aspoň zatiaľ) ponukou dňa, ktorou sú ceny leteniek do Miami. Z Viedne na Floridu môžete letieť už za skvelých 369€! 

Ide o letenky portugalskej spoločnosti TAP Air Portugal, ktorá len nejaký ten týždeň dozadu ponúkla za podobne nízke ceny letenky do New Yorku.

Termíny za podobne nízke ceny sú dostupné na prelome júna a júla, pričom stráviť v Miami môžete minimálne niečo cez 2 týždne a maximálne skoro mesiac.

Prestupuje sa v hlavnom meste Portugalska, v Lisabone. Ie pomerne o krátke prestupy do pár hodín. Za cenu letenku si so sebou môžete zobrať 1 príručnú a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23kg. 

Kalendár termínov

Viedeň - Miami od 369€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Miami

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno