Letenky do New Yorku a Los Angeles s cenou od 379€

New York - central park
By: Anthony Quintano - CC BY 2.0

British Airways patrí k stáliciam medzi tými lepšími európskymi leteckými spoločnosťami. Najnovšie prišla britská spoločnosť so zaujímavou ponukou letov do USA s cenami už od 379€!

Letenky do New Yorku

Najlacnejšie letenky sú práve do obľúbeného New Yorku a cena 379€ je celkom určite viac ako konkurencieschopná.

Nanešťastie však má táto letenka jeden mínus a to potrebu presunu pri prestupe v Londýne na ceste do New Yorku. Konkrétne sa budete musieť dostať z letiska Heathrow na letisko Gattwick pričom väčšinou je doba prestupu niekoľko hodín.

Ak to však pre vás nie je problém a máte chuť túto ponuku využiť, dostupné sú lety v termínoch od novembra 2016 až do apríla 2017. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú a 1 podpalubnú batožinu do 23kg. 

Viedeň – New York od 379€

Zobraziť termíny

Letenky do Los Angeles

Na lety do Los Angeles prebieha v posledných mesiacoch minimálne podobný konkurenčný boj ako na letoch do New Yorku.

Predsa len ceny na západné pobrežie sa už celkom pravidelne objavujú pod 400€ za spiatočný let, čo je skvelá správa pre každého, kto by rád navštívil Kaliforniu.

Ponuka spoločnosti British Airways je jednou z nich a z Viedne do Los Angeles sa dostanete už od 399€. Opäť však je potrebné prestupovať medzi letiskami v Londýne – tentokrát na ceste späť. V porovnaní s letenkami do New Yorku však máte na prestup o niečo viac času.

Termíny nájdete v dátumoch od septembra do februára – každopádne odlety sú dostupné viac menej iba počas septembra a októbra. 

Príručná batožina a 1 podpalubná batožina do 23kg je v cene.

Viedeň – Los Angeles od 399€

Zobraziť termíny

Ubytovanie

Všetko záleží do veľkej miery v akom termíne sa rozhodnete letieť. Ak si vyberiete termín a potrebovali by ste pomôcť s lacným ubytovaní, napíšte nám a pohľadáme niečo.

Konkrétne odporúčame predovšetkým 2 nasledujúce weby:

  • Booking.com je jeden z najznámejších webov, obľúbený predovšetkým vďaka obrovskej ponuke ubytovacích zariadení. Odporúčame vždy pozrieť ponuky najskôr tu
  • Airbnb.com je super v tom, že často krát ponuky z tejto stránky nenájdete na bookingu…a ceny sú v mnohých prípadoch veľmi prijateľné

 

letenky New York

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?