USA: New York tam aj naspäť dokopy za 301€!

New York , USA , central park

Chcete si splniť sen a zaletieť si do New York-u? Využite aktuálnu ponuku nórskej spoločnosti Norwegian a za let tam aj naspäť zaplatíte iba 301€!

Super cena však? Norwegian vo viacerých termínoch na prvé mesiace roka 2018 ponúka letenky za super cenu. Za túto najnižšiu cenu však kúpite letenky s odletom z Prahy iba v jedinom termíne – 2-11.3.2018(ak teda nechcete letieť napríklad na deň do New York-u :D)

Prestupovať budete iba jediný krát v nórskom Osle. Pri lete tam trvá prestup okolo štyroch hodiniek, pri lete naspäť necelých 7 hodín.

Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu 55x40x23 cm + 1 menšiu tašku s rozmermi 25x33x20 cm. Dokopy môžu mať maximálne 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
New York
301€
2-11.3.2018

Kde nájsť lacné ubytovanie?

V New Yorku sa aj napriek obmedzeniam, ktoré mesto zaviedlo oplatí rezervovať ubytovanie cez portál Airbnb.com, kde miestni ponúkajú svoje ubytko.

Ceny sú tu o poznanie nižšie ako v klasických ubytovacích zariadeniach. No Aj v nich sa dá občas nájsť nejaká tá dobrá ponuka. Pre klasické zariadenia zase odporúčame web HotelsCombined.com, ktorý porovnáva ceny na jednotlivých ubytovacích portáloch.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.