TOP! Nová linka z Budapešti do Istanbulu – letenky už od 30€!

Istanbul, Turecko

Skvelá novinka! WizzAir otvára novú linku z Budapešti do Istanbulu a letenky si v jarných termínoch vieme kúpiť už od 30€!

EDIT: AKCIA UŽ NIE JE DOSTUPNÁ. WIZZAIR UŽ CENY ZVÝŠIL!

Samozrejme za najnižšiu cenu kupujete ak máte členstvo Wizz Discount Club. Ak ho ešte nemáte, letenky sú pre vás dostupné za stále skvelých 50€. Odporúčame si však s letenkami kúpiť rovno členstvo – stáť vás to bude rovnako a nabudúce už kupujete letenky lacnejšie(viac o tom píšeme nižšie).

Za najnižšiu cenu je možné letieť v množstve termínov počas jari. Nižšie uvádzame termín 19/20-23.4.2023 na predĺžený víkend. No je možné si nájsť aj termín podľa vašich predstáv. Možností je veľa. Stačí si ich na stránkach WizzAiru preklikať.

Lacné výlety viete nájsť v termínoch počas apríla a mája 2023.

Najlacnejšie do Istanbulu doteraz lietal Pegasus, kde sa letenky pohybovali v lepšom prípade tesne nad 70€, najbežnejšie 100€ plus. Ceny leteniek na novej linke do Istanbulu sú teda naozaj skvelé.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Istanbul
od 30€
napr. 19/20-23.4.2023

Tip na ubytovanie

Erten Konak – ubytovanie so skvelou polohou v Istanbule. Pri viac ako 500 hodnoteniach má priemerné hodnotenie 8,2/10(9,3/10 za polohu). Izby majú vlastnú kúpeľňu, TV, WiFi aj klimatizáciu. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 270€ – 135,00€/osoba, 34€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Výhody členstva Wizz Discount Club

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte len o niečo málo viac, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 30€ + 30€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 50€ + 50€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete taktiež so zľavou – bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku. Už pri druhom výlete teda budete v pluse. To čo vás stálo členstvo bude menšia suma, ako to koľko ste vďaka nemu ušetrili.

TOP! Nová linka z Budapešti do Istanbulu - letenky už od 30€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počítadlo: 13

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?