TOP! Letný ISLAND momentálne už od 86€

letenky z Katovíc na Island od 86€

Chceli by ste si toto leto zaletieť na Island? Máme tu pre vás tip na veľmi lacné letenky aj počas tohto obdobia! Za let tam aj naspäť s odletom z Katovíc nemusíte zaplatiť viac ako 86€!

Za túto čiastku ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov Wizz Discount Club.Nemáte členstvo ešte zakúpené? Určite ta urobte! Pre dvojicu stojí na rok iba 30€ a bežne vďaka tomuto členstvo ušetríte na každej letenky 15-20€! Konkrétne pri tejto letenke by ste inak platili 108€.

Za najnižšiu sumu je dostupný jediný termín na prelome augusta a septembra 2018 – 30.8-6.9.2018.

Vysoko odporúčame v prípade záujmu kupovať čím skôr. Leteniek za najnižšiu sumu je len niekoľko a aj keby sa náhodou nevypredali, tak akcia WizzAir-u s 20% zľavami na letenky potrvá iba do dnešnej polnoci

Bez priplácania si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg. To však väčšinou úplne stačí.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Reykjavik
od 86€
30.8-6.9.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Island sa najviac oplatí prejsť si na vlastnú päsť s autom, s ktorým môžete ísť presne tam kam chcete.

Ceny v tomto termíne začínajú na 318€ za prenájom auta na týždeň. Oplatí sa teda ísť napríklad vo štvorici aby sa tieto náklady rozpočítali.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online sprostredkovateľov vôbec.

Kde hľadať ubytovanie?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com. A nie len my. Ide o jeden z najväčších svetových portálov na rezerváciu ubytovania. Nájdete tu ponuky stoviek tisíc zariadení z celého sveta.

Okrem toho si pozrite aj ponuky miestnych na webe Airbnb.com. Ceny vedia byť často krát veľmi priaznivé a je to zase niečo iné ako bývať v hoteloch či hosteloch.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Katovíc do Reykjavik-u za 86€

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?