TOP! ISTANBUL – predĺžený víkend s letenkami od 40€!

Istanbul, Turecko

Skvelá akcia na decembrové letenky do Istanbulu! Máme tu pre vás tip na letenky z Budapešti do obľúbeného tureckého mesta už od 40€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 40€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 60€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte rovnako, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 40€ + 40€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 60€ + 60€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Letieť je možné v termíne 14-17.12.2023. Vo štvrtok z Budapešti odletíte a o 3 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť. Ak by vám zrovna tento termín nevyhovoval, počas decembra sú dostupné aj ďalšie termíny za rovnakú cenu – stačí si ich na webe aerolinky preklikať.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Istanbul
od 40€
napr. 14-17.12.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. S blížiacim sa odletom pôjde cena nahor.

Náš tip na ubytovanie

Golden Crown Hotel3* hotel s výbornou polohou v Istanbule. Má viac ako 700 hodnotení s priemerom 8,3/10(a 9,3/10 za polohu). Bývať budete len 1200 metrov od paláca Topkapi. V cene sú aj raňajky. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 256€ – 128,00€/osoba, 42,67€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Budapešti do Istanbulu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.9 / 5. Počítadlo: 15

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?