REZERVÁCIA

Termín: 1.-8.8.2024 (štvrtok-štvrtok)

TOP! RHODOS za 94€ – AUGUST

Termín: 1.-8.8.2024 (štvrtok-štvrtok)

Letí sa z Budapešti.

Letí sa s nízkonákladovou spoločnosťou Wizzair. V cene je teda iba menšia príručná batožina v rozmeroch max 40cm x 30cm x 20cm. Ak potrebujete väčšiu, môžete si dokúpiť Priority 55cm x 40cm x 23cm alebo odbavenú batožinu (10 alebo 20kg).

Členstvo Wizz Discount Club stojí 35€ na rok pre dve osoby, alebo 70€ pre 6 osôb. A ušetríte väčšinou 20€ na spiatočnej letenke. Členstvo sa dá zakúpiť pri kúpe leteniek a ihneď ušetriť. Bez členstva stoja letenky okolo 112€.

UBYTOVANIE

TIP: https://bit.ly/4bzpSL2 4* Lindos View Hotel má výhľad na mesto Lindos. Ponúka klimatizované ubytovanie. V biznis centre je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K vybaveniu patrí detské ihrisko a bar. Má vynikajúce hodnotenie.

Možností je však mnoho a záleží len na vašich preferenciách. Celú ponuku ubytovania si môžete pozrieť na tejto stránke –> https://bit.ly/4cvROkh

POŽIČANIE AUTA

Ak by ste si na výlet chceli požičať auto, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke –> https://bit.ly/4cxA4VC

Čo sa oplatí navštíviť?

Všetko, čo potrebujete vedieť pred cestou na Rhodos nájdete v našom článku tu: https://bit.ly/3lY0JDI