REZERVÁCIA

Termín: 15.-23.8.2024 (štvrtok-piatok)

SARDÍNIA za 76€ – AUGUST

Termín: 15.-23.8.2024 (štvrtok-piatok)

Letí sa z Bratislavy do mesta Alghero. Cena platí, ak cestujú dvaja. Ak jeden, cena bude o niečo vyššia.

Letí sa s nízkonákladovou spoločnosťou Ryanair z Bratislavy. V cene je teda iba menšia príručná batožina v rozmeroch max 40cm x 20cm x 25cm. Ak potrebujete väčšiu, môžete si dokúpiť Priority 55cm x 40cm x 20cm alebo odbavenú batožinu (10 alebo 20kg).

UBYTOVANIE

Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

TIP: https://bit.ly/3zAFj8r 3* Hotel Villa Piras sa nachádza 1 km od historického centra mesta Alghero, 100 metrov od pobrežia. Ponúka ubytovanie vo veľkých izbách s balkónom a výhľadom na okolie. Má terasu s 2 vírivkami a ponúka výhľad na Stredozemné more. Má veľmi dobré hodnotenie.

Možností je však mnoho a záleží len na vašich preferenciách. Celú ponuku ubytovania si môžete pozrieť na tejto stránke –> https://bit.ly/3zvFOAx

POŽIČANIE AUTA

Ak by ste si na výlet chceli požičať auto, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke –> https://bit.ly/3Wd0iqx

Čo sa oplatí navštíviť?

Všetko, čo potrebujete vedieť pred cestou na Sardíniu, nájdete v našom článku tu: https://bit.ly/3osXZ00