REZERVÁCIA

Termín: 2.-5.7.2024 (utorok-piatok)

BARCELONA ZA 50€ – LETNÉ PRÁZDNINY

Termín: 2.-5.7.2024 (utorok-piatok)

Letí sa z Viedne na hlavné letisko El Prat.

Letí sa s nízkonákladovou spoločnosťou Wizzair. V cene je teda iba menšia príručná batožina v rozmeroch max 40cm x 30cm x 20cm. Ak potrebujete väčšiu, môžete si dokúpiť Priority 55cm x 40cm x 23cm alebo odbavenú batožinu (10 alebo 20kg).

Členstvo Wizz Discount Club stojí 35€ na rok pre dve osoby, alebo 70€ pre 6 osôb. A ušetríte väčšinou 20€ na spiatočnej letenke. Členstvo sa dá zakúpiť pri kúpe leteniek a ihneď ušetriť. Bez členstva stoja letenky okolo 58€.

UBYTOVANIE

TIP: https://bit.ly/3K7EJAN 4* Líbere Barcelona Sant Antoni sa nachádza 200 metrov od stanice metra Universitat a ponúka štýlové, klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Námestie Plaza Catalunya a Las Ramblas sú vzdialené 7 minút chôdze.

Má veľmi dobré hodnotenie.

Možností je však mnoho a záleží len na vašich preferenciách. Celú ponuku ubytovania si môžete pozrieť na tejto stránke –> https://bit.ly/3WA1Yv0

POŽIČANIE AUTA

Ak by ste si na výlet chceli požičať auto, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke –> https://bit.ly/3WFTFhl

Čo sa oplatí navštíviť?

Všetko, čo potrebujete vedieť pred cestou do Barcelony, nájdete v našom článku tu: https://bit.ly/3cERoeI