TIP – SARDÍNIA s odletom z Bratislavy už za 51€!

Sardínia nie je iba ostrovom, kde si viete oddýchnuť na pláži pri mori počas letných mesiacov, ale aj ostrovom, na ktorý sa oplatí zaletieť si mimo sezóny.

A z Bratislavy sú zrovna dostupné letenky na apríl za úplne parádnu cenu 51€ – za let tam aj naspäť dohromady!

Konkrétne ide o termín 9-16.4.2019 v strede mesiaca s príletom do mesta Alghero.

Minulý rok sa teploty v tomto období pohybovali niekde medzi 17-23°C. Takže na spoznávanie ostrova úplný ideál.

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý nestojí veľa a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
51€
9-16.4.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Okrem toho, že budete mať počas apríla po celom ostrove menej turistov tu budete mať aj nižšie ceny za prenájom auta.

Na celý týždeň 9-16.4.2019 sa dá auto prenajať už od výborných 59€, čo keď rozrátate na počet osôb nevychádza vôbec draho.

Celú ponuku veľkého množstva autopožičovní si viete pozrieť napríklad na stránkach Rental Cars . Tento web vieme z vlastnej skúsenosti odporučiť – a bežne ho využívame, keď si chceme zarezervovať auto vopred cez internet.

Tip na ubytovanie

La Llua Guest – ak by ste sa chceli ubytovať priamo v Alghere a odtiaľ si následne robiť výlety po ostrove, skúste toto ubytko. Má výborné hodnotenia, bezplatné parkovisko a za týždeň zaplatíte ako dvojica 270€ – 135€/osoba, 19,2€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite kompletnú ponuku ubytovania s viac ako 400 zariadeniami v Alghere na tejto stránke.

letenky z Bratislavy do Alghera

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?