TALIANSKO: 4 mestá za 10 dní od 58€

Miláno Bologna Florencia Rím

Láka vás spoznávanie európskych miest? A radi by ste počas jedného tripu spoznali viac ako jedno miesto? Dnes sme si pre vás pripravili jeden príklad toho, ako sa dá precestovať niekoľko miest talianska za babku – od 58€.

Najdôležitejšie je zohnať lacné letenky – jednosmerné tam a jednosmerné späť. Pre nás Slovákov je najvýhodnejší let z/do Bratislavy, kde má Ryanair pravidelné linky z/do Ríma a Miláno. Tak čo tak začať let v Miláne a ukončiť ho v Ríme?

Po tom, čo sme našli letenky(cesta tam 13€, cesta späť 21,5€) si stačí prejsť mestá, ktoré sa medzi týmito dvoma metropolami nachádzajú a chceli by ste ich navštíviť. Nám padla do oka Bologna a predovšetkým úžasná Florencia

Doprava medzi týmito mestami je veľmi lacná – aktuálne majú najlepšie ceny autobusoví dopravcovia na čele s FlixBusom, každopádne ceny dopravy po Taliansku sú všeobecne veľmi nízko. 

FlixBus ale ide často krát v noci. Zvážte či pre vás niekedy nie je výhodnejšie zaplatiť o pár eur viac a cestovať v normálnych časoch. Na linkoch, ktoré uvádzame nižšie si to viete veľmi pekne porovnať. 

Letenky

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Miláno
13€
16.1.2017
Rím
Bratislava
25€
26.1.2017

Autobusy

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Miláno
Bologna
od 7€
18.1.2017
Bologna
Florencia
od 7€
19.1.2017
Florencia
Rím
od 9,5€
22.1.2017

Ubytovanie

Miláno

ApArt Hotel Lupetta 5 – ubytovanie v centre mesta za prijateľnú sumu 108€ – 54€/osoba na 2 noci. Trošku nižšie hodnotenie aké bežne mávame, iba 6.4/10, každopádne ak chcete mať túto cestu low-cost, ubytovanie v centre mesta je ináč celkom drahé.

Kompletná ponuka ubytovania- TU

Bologna

Nuovo Hotel Del Porto – trojhviezdičkový hotel v centre mesta, ktorý je momentálne v zľave. Za noc v ňom zaplatíte 57€ – 28,5€/osoba noc.

Kompletná ponuka ubytovania – TU

Florencia

Hotel Lorena – dvojhviezdičkový hotel v centre Florencie. Aktuálne je v 53% zľave na dané obdobie a za 3 noci v ňom zaplatíte iba 135€ – 67,5€/osoba, 22,5€. 

Kompletná ponuka ubytovania – TU

Rím

GuestHouse Ava – dobre hodnotené ubytovanie v centre Ríma. Za 4 noci zaplatíte 120€ – 60€/osoba, 15€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – TU

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno