TALIANSKA Apúlia: Októbrový výlet na juh Talianska za 20€!

letenky z Viedne do Brindisi za 20€

Nie len do Toskánska sa viete dostať za 20€, ale aj na juh Talianska do populárneho regióna Apúlia sa dostanete za takúto cenu.

Opäť ide o akciovú cenu spoločnosti Laudamotion na jesenné termíny s odletom z letiska vo Viedni do mesta Brindisi.

Avšak keďže táto linka nelieta až tak často, ani termínov nie je dostupných mnoho – konkrétne dva týždňové: 6-13.10.2018 a 13-20.10.2018

V cene máte možnosť zobrať si so sebou batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg(tú vám odoberú pred vstupom do lietadla a umiestnia do podpalubia) + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Brindisi
20€
napr. 6-13.10.2018

Koľko stojí prenájom auta?

V tomto mimosezónnom období už ceny nie sú vôbec vysoké. Ceny v termíne 6-13.10.2018 začínajú už niekde na 94€ za prenájom auta na týždeň. To pri dvojici/trojici/štvorici nevychádza na osobu príliš moc.

Na porovnávanie ponúk jednotlivých autopožičovní je dobrý portál Rental Cars. Prejdite si ponuky jednotlivých spoločností a určite nájdete niečo čo vám bude vyhovovať.

Kde hľadať ubytovanie?

Portálov na rezerváciu ubytovacích zariadení je skutočne mnoho. My osobne využívame veľmi známy Booking.com. Nikdy sme s nimi nemali problém a nemáme teda dôvod meniť – hlavne keď ceny sú väčšinou všade viac menej rovnaké.

Spomenúť však musíme aj web Airbnb.com. Miestni tu ponúkajú ubytovanie a okrem iných ponúk ako na Booking-u často krát potešia aj veľmi dobré ceny.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Brindisi

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?