Slnečné pobrežie – all inclusive dovolenka na 7 dní za 388€!

Rozmýšľate ešte o septembrovej dovolenke? Máme tu pre vás jednu last minute ponuku, ktorá sa vyplatí. Slnečné pobrežie v Bulharsku  – all Inclusive na 7 dní s odletom z Bratislavy v štvorhviezdičkovom zariadení za 388€.

Cena pozostáva z dvoch položiek – ceny dovolenky(229€) a rôznych táx(159€). Práve cena dovolenky bola znížená o 64% zo 629€ na 229€. Ušetríte teda 400€/osoba.

Z bratislavského letiska sa odlieta už o pár dní – 13.9.2016. Späť sa potom vrátite 20.9.2016.

Hotel má 4 hviezdičky, čo je však omnoho dôležitejšie – má výborné hodnotenia. Hodnotilo ho na stránkach predajcu niečo viac ako 200 klientov, ktorí ho navštívili a priemerne sa známka hotela drží na 8/10.  

[vc_btn title=“Chcem vedieť viac“ style=“classic“ color=“warning“ size=“lg“ align=“center“ link=“url:http%3A%2F%2Fhotel.invia.sk%2Fbulharsko%2Fslnecne-pobrezie%2Fkalina-garden%2Ftour-622296%2F%3Fid%3D75504854%26nl_review_page%3D2%23review392079%26aid%3D2968359||target:%20_blank|“ button_block=“true“][vc_gallery type=“image_grid“ images=“133856,133857,133858,133859,133860″]

Príklad recenzie

Všetky recenzie nájdete na tejto stránke

Celkové zhrnutie

Vedeli sme kam ideme, už sme tam boli dva roky späť a chceli sme istotu. Služby v hoteli sa zlepšili. Hotel Kalina Garden investoval do ďalších lehátok pri bazéne, takže nebol problém ráno si tu položiť uterák a ísť na raňajky. Pred tým to obsadili uterákmi Rusi, tentokrát nebol absolútne problém. Naviac je tam veľa zelene a možnosť tieňa. Hotel sme volili opäť aj kvôli bohatým animačným programom v amfiteátri, nebol večer s bulharským folklórom, ale tanečné predstavenie na túmu film, Afrika, fantasy taktieť splnila účel. Môj syn sa tešil predovšetkým na Jambo Mambo, pesničku na ktorú pred dvoma rokmi tancoval. Oproti poslednej návšteve sme každý deň mali v chladničke vodu v PET fľašiach. Keď sme šli na pláž, nemuseli sme ich kupovať. Tentokrát bol voľný aj minigolf. Hotel bol dovybavený vonkajšími fitness strojmi. Novinkou bolo aj to, že sa ubytovaným na poukážku zdarma vydávali uteráky na pláž. Absolvovali sme výlet lodičkou do starého Nesebru a vykúpali sa tam na verejnej pláži. Komorná pláž, bolo nás tam asi 50 oproti bláznincu na Slnečnom pobreží, takže pekné kúpanie. Išli sme až poobede a stihli si Nesebr opäť prejsť, vykúpať sa a byť na večeru v hoteli. Späť sme šli autobusom. Aquapark Nesebr – stačilo popoludnie od 15:00. Ako minule rady, prehľadali nám tašky kvôli jedlu a pitiu, ale deťom sa tu páčilo.

Ubytovanie

Vybavenosť izieb je zodpovedajúca, sú čisté, nič nebolo zničené alebo staré, klimatizácia fungovala, izby priestranné s balkónom. Vybavené telefónom, mini chladničkou a televízorom. TV programy samozrejme zodpovedali destinácii a najpočetnejšej skupine hostí. Na info o počasí to stačilo. Tentokrát sme ocenili balkón smerom k bazénu. Minule sme boli oproti hotelu Marinar s ukričanými Angličanmi. Neodradilo nás to vydať sa na rovnaké miesto. Dalo sa to aj vtedy.

Strava

Deti pochopiteľne ocenili celodenný samoobslužný prísun zmrzliny a ľadovej drte. Rozprávala som sa s paní, kde na ich hoteli mali toto len na obmedzenú dobu dňa. Pre deti to bolo dôležité. Jedlo – myslím, že mohlo to po pár dňoch prísť fádne, ale zvyknúť si na výber je veľmi jednoduché. Mnoho zeleniny, šalátov, pečiva, zákuskov, ovocia, teplé aj studené chody(k obedu zároveň kuracie, telacie, hovädzie, bravčové, ryby, plody mora, dusené, na grille smažené…) + ďalšia možnosť občerstvenia v bare počas dňa aj večera. Boli sme spokojní

Služby hotela

Povedala by som, že bol personál ústretový. Alebo skôr všímavejší. Len recepčná nehovorila tentokrát nemecky. Anglicky a rusky. Sami nám pri odlete ponúkli možnosť uloženia batožiny, aj na hodinku, mohli sme sa v pokoji spoločne naobedovať.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)