Septembrová MALORKA – na výlet ku moru s letenkami za 20€!

Mallorca , Španielsko

Ak by ste ešte počas septembra mali chuť zájsť na výlet ku moru, máme tu pre vás tip na letenky na krásnu Malorku. Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú aktuálne dostupné už za 20€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 22-27.9.2021. V stredu odletíte a v pondelok ste naspäť.

Prípadne keby ste chceli letieť skôr, v termíne 9-14.9.2021 kúpite letenky za 22€, prípadne v termíne 9-12.9.2021(od štvrtka do nedele) za 34€.

Ak by ste mali bližšie aj iné letiská, ďalšie linky na Malorku si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malorka
22€
napr. 9-14.9.2021
Viedeň
Malorka
34€
napr. 9-12.9.2021
Viedeň
Malorka
20€
napr. 22-27.9.2021

Tip na ubytovanie

Apartamentos Embat – apartmán priamo pri mori 2 kilometre od letiska a len 30 metrov od najbližšej pláže. Zariadenie má viac ako 1500 hodnotení s priemerom 8/10. Dostupné budete mať celé štúdio s vlastnou kuchyňou, kúpeľňou, TV či klimatizáciou a za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 356€ – 178€/osoba, 36€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s tisíckami ďalších ubytovacích zariadení na Malorke na tejto stránke. 

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Viedeň je už zaradená v Španielskom cestovateľskom semafore ako rizikovejšia destinácia. Na vstup teda treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia.. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne na Malorku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?