Septembrová MALORKA – letenky z Viedne už za 20€!

Mallorca kaštieľ

Ak by ste si ešte toto leto chcelo užiť teplo pri mori, máme tu pre vás tip na letenky na krásnu španielsku Malorku, na ktorú viete kúpiť septembrové letenky z Viedne za výborných 20€!

Za najnižšiu cenu poletíte so spoločnosťou Ryanair napríklad v termíne 19-23.9.2021. Stihnete teda stráviť aj nejaký čas na pláži pri mori, aj si spraviť výlety po okolí.

Teploty sa aktuálne pohybujú na Malorke okolo 30°C. Podobné teploty môžete očakávať aj počas druhej polovice septembra.

Prípadne si môžete pozrieť aj linky z ďalších letísk, či od iných leteckých spoločností na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malorka
20€
napr. 19-23.9.2021

Tip na ubytovanie

Apartamentos Embat – apartmán priamo pri mori 2 kilometre od letiska a len 30 metrov od najbližšej pláže. Zariadenie má viac ako 1500 hodnotení s priemerom 8/10. Dostupné budete mať celé štúdio s vlastnou kuchyňou, kúpeľňou, TV či klimatizáciou a za 4 noci zaplatíte ako dvojica 190€ – 95€/osoba, 24€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s tisíckami ďalších ubytovacích zariadení na Malorke na tejto stránke. 

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Viedeň je už zaradená v Španielskom cestovateľskom semafore ako rizikovejšia destinácia. Na vstup teda treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia.. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Septembrová MALORKA - letenky z Viedne už za 20€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)