Sardínia – letenky + ubytovanie v 4**** hoteli na 7 nocí za 374€(all inclusive)

hotel Palmasera Village Resort

S už celkom pravidelným pridávaním zaujímavých ponúk cestovných kancelárii na tohtoročné letné dovolenky pokračujeme – hlavne z dôvodu, že ak si chcete kúpiť letenky + ubytovanie na toto leto, cez cestovné kancelárie to v mnohých prípadoch už výchádza lepšie. Predovšetkým pri last minute ponukách, kde sú obrovské zľavy.

Príkladom je aj dnešná ponuka dovolenky na Sardínii, kedy za 7 nocí v 4**** hoteli so stravovaním all inclusive a za letenky s odletom z Bratislavy zaplatíte iba 374€/osobu.

Cena sa pritom skladá z cena dovolenky, čo je 179€ a z rôznych táx a poplatkov, ktoré vychádzajú na 195€. Práve cena dovolenky bola znížená o 81% z 939€ na 179€!!

Dovolenka je v last minute termíne s odletom 26.6.2016. Späť sa potom letí 3.7.2016. 

Pláž sa nachádza len 200m od Palmasera Village Resort, kde budete ubytovaní. Klienti, ktorí využili možnosť stráviť tu dovolenku po minulé roky ju hodnotili známkou 8,1 z 10!

Dovolenka v Sardínii na 7 nocí, all inclusive v 4**** hoteli za 374€

Viac informácii

Recenzia

Všetky recenzie nájdete tu

Celkové zhrnutie
My sme boli s dovolenkou moc spokojní, išli sme na začiatku sezóny a bolo super. Aj keď okolo hotelu všetko ešte len chystali a animátori doleteli spolu s nami, tak nám to vôbec nevadilo. Išli sme si oddýchnuť od ľudí a práce. Určite by som doporučila známym a priateľom

Ubytovanie
Ubytovanie bolo super. Každý deň upratané, vymenené osušky, všetko čisté. 

Strava
Keď som si čítala recenzie z minulého roka, trochu som sa obávala, čo ma čaká, ale bola som nakoniec milo prekvapená. Je pravda, že raňajky sa opakovali, ale keďže výber bol celkom veľký, nebolo to nič hrozné. A čo sa týka obedov a večier, boli sme maximálne spokojní, vždy výber z dvoch hlavních jedál – mäso a ryba + príloha, minimálne 5 druhov cestovín, rôzne šaláty,listkove cesto plnené na rôzne spôsoby, syry, šunky, pizza (teda skôr buchto pizza) a na zákusok sa taktiež nezabudlo. Takže za nás výborné.

Služby hotela
Spokojnosť, recepčné príjemné, personál taktiež, všetko podľa mňa klape a bude klapať ešte viac ďalšiu sezónu 🙂

Pláž
Priznám sa, že na pláži sme boli tak 2 krát, väčšinou sme sa válali pri bazéne.Každopádne pláž bola skôr s drobnými kamienkami ako s pieskom, ale bola čistá ,každý deň boli k dispozícii lehátka a dáždnik a v našom prípade nebola ani moc preplnená. Možno to bolo tým, že more bolo ešte dosť „osviežujúce“ 🙂 Za seba určite odporúčam priľahlé pláže ako cala luna, cala sissine, cala goloritza atd., my sme si v prístave požičali čln a celý deň sme jazdili po týchto plážach. Bolo to úžasné, všade je krásna príroda a smaragdové more.“

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno