Predĺžený víkend v MARSEILLE – letenky už od 28€!

letenky do Marseille za 28€

Po nejakej dobe tu máme opäť aj letenky do francúzskeho mesta MARSEILLE. Ak vás láka juh Francúzska a chceli by ste spoznať Marseille či jej okolie, spiatočné letenky momentálne kúpite už za 28€!

Ako príklad môžeme uviesť napríklad predĺžený víkend 25-28.1.2019 od piatku do soboty. Takže ušetríte aj nejakú tú dovolenku ak cez víkend nerobíte.

Všetky termíny aj s konkrétnymi cenami nájdete napríklad na tejto stránke.

Teploty v tejto oblasti vedia byť pritom veľmi príjemné aj počas januára – posledný január sa cez deň pohybovali približne medzi 13-19°C. Čo je na zimu úplne fajn teplota.

Po zmenách u Ryanair-u si každý pasažier môže bez priplácania zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Ak potrebujete batožiny viac, odporúčame si následne zakúpiť priority boarding, ktorý nestojí veľa a umožní vám zobrať si batožinu 55x40x20cm + menšiu tašku 35x20x20cm. Viac info TU.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Marseille
28€
napr. 25-28.1.2019

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – ubytovaní budete v úplnom centre Marseille a za ubytko na 3 noci zaplatíte iba 84€ – 42€/osoba, 14€/osoba/noc.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Krakova do Marseille

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?