Phuket s Qatar Airways už za 439€

Ďalšou destináciou, do ktorej môžete letieť so spoločnosťou Qatar Airways za akciovú cenu je thajský Phuket. Katarská spoločnosť prišla s celkom zaujímavou cenovkou, kedy za spiatočný let zaplatíte iba 439€!

Termíny sú dostupné na apríl – október 2017 v obrovskom množstve. Treba však upozorniť, že ide o mimosezónne letenky. Hlavne počas nášho leta je na Phuket-e veľmi daždivé počasie. Ak si však urobíte dovolenku na prelome apríla a mája, síce občas sprchne, nebude to také suché ako začiatkom roka, avšak stále to nie je nič hrozné, užijete si mnoho slnečných dní a hlavne už tu nestretnete také masy turistov ako tomu je počas mesiacov s TOP počasím. 

Prestupovať budete iba jeden krát v Dohe. Veľkou výhodou je aj to, že vo veľkej väčšiny termínov ide o kratučké prestupy okolo hodinky, dvoch.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a podpalubnú batožinu do 30kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Phuket
439€
apríl – október 2017

Tip na ubytovanie

Phuket Blue Hostel – výborne hodnotené zariadenie, kde za 15 nocí zaplatíte dvaja iba 225€ – 112,5€/osoba, 7,5€/osoba/noc

Na Phukete je však zariadení s podobnými cenami skutočne mnoho, stačí si prejsť jednotlivé hostely a hostely napríklad na HotelsCombined.com a niečo určite nájdete.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Phuket

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.