NOVINKA! Ryanair chystá 2 nové linky z Bratislavy a 2 z Košíc!

lietadlo Ryanair

Ryanair si dnes pre nás pripravil parádne prekvapenie! V rezervačnom systéme najväčšej európskej leteckej spoločnosti sa objavili nové linky ako z bratislavského letiska, tak z východu Slovenska, z Košíc! A to rovno dve z každého letiska!

Pri Bratislave sa môžeme tešiť na nové linky do dánskej Kodane a na Kanárske ostrovy – na ostrov Lanzarote. Linka do Kodane začne fungovať od novembra 2x týždenne – pondelky a piatky. Bude teda možné si zarezervovať letenky aj na predĺžený víkend od piatku do pondelka.

Na Kanársky ostrov Lanzarote sa bude lietať raz týždenne od novembra – každú sobotu. Termíny teda vhodné na týždňovú dovolenku.

Pri Košiciach sa môžeme tešiť na nové linky do Dublinu v Írsku a do rakúskej Viedne od začiatku novembra. Do Dublinu sa bude lietať 2x týždenne stredy a nedele. Do Viedne sa z Košíc dostanete rovnako dva krát týždenne – pondelky a piatky. Podobne ako pri Kodani z Bratislavy teda bude možné letieť z Košíc do Viedne na predĺžený víkend od piatku do pondelka.

Letenky je už priamo možné zakúpiť si na stránkach Ryanair-u. Na Lanzarote sa dá letieť od 118€, do Kodane od 72€, z Košíc do Viedne od 34€, do Dublinu od 56€. Je však možné, že sa ceny budú ešte hýbať smerom nadol. Budeme ich za vás sledovať a ak ceny klesnú, budete o tom vedieť medzi prvými.

NOVINKA! Ryanair chystá 2 nové linky z Bratislavy a 2 z Košíc!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 10

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)