NOVINKA! Ryanair chystá 2 nové linky z Bratislavy a 2 z Košíc!

lietadlo Ryanair

Ryanair si dnes pre nás pripravil parádne prekvapenie! V rezervačnom systéme najväčšej európskej leteckej spoločnosti sa objavili nové linky ako z bratislavského letiska, tak z východu Slovenska, z Košíc! A to rovno dve z každého letiska!

Pri Bratislave sa môžeme tešiť na nové linky do dánskej Kodane a na Kanárske ostrovy – na ostrov Lanzarote. Linka do Kodane začne fungovať od novembra 2x týždenne – pondelky a piatky. Bude teda možné si zarezervovať letenky aj na predĺžený víkend od piatku do pondelka.

Na Kanársky ostrov Lanzarote sa bude lietať raz týždenne od novembra – každú sobotu. Termíny teda vhodné na týždňovú dovolenku.

Pri Košiciach sa môžeme tešiť na nové linky do Dublinu v Írsku a do rakúskej Viedne od začiatku novembra. Do Dublinu sa bude lietať 2x týždenne stredy a nedele. Do Viedne sa z Košíc dostanete rovnako dva krát týždenne – pondelky a piatky. Podobne ako pri Kodani z Bratislavy teda bude možné letieť z Košíc do Viedne na predĺžený víkend od piatku do pondelka.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Letenky je už priamo možné zakúpiť si na stránkach Ryanair-u. Na Lanzarote sa dá letieť od 118€, do Kodane od 72€, z Košíc do Viedne od 34€, do Dublinu od 56€. Je však možné, že sa ceny budú ešte hýbať smerom nadol. Budeme ich za vás sledovať a ak ceny klesnú, budete o tom vedieť medzi prvými.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 10

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?