NEW YORK z Viedne – tam aj naspäť už za 259€

Spoločnosť FinnAir momentálne ponúka akciové letenky do New York-u. Spiatočné letenky z Viedne sú momentálne dostupné už za 259€!

Letieť môžete počas nasledujúcich mesiacov – počas februára a marca 2019. Dá sa letieť aj na kratšie aj na dlhšie.

Celý kalendár termínov si môžete kuknúť na tejto stránke.

Prestupovať budete iba jeden krát v Helsinkách vo Fínsku a pri väčšine letov máte možnosť vybrať si pri lete tam dlhší prestup, kedy strávite v Helsinkách skoro 24 hodín. Čiže za 259€ uvidíte New York a navštívite aj Helsinky!

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu. Ak by ste jej však potrebovali viac, dá sa samozrejme dokúpiť. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
New York
259€
február – marec 2019

Kde hľadať ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vám vieme odporučiť predovšetkým nasledujúce dva weby:

  • Pre širokú ponuku ubytovacích zariadení, od hotelov, cez hostely až po apartmány si kuknite Booking.com. Asi ste o ňom už počuli – ide o jeden z najväčších webov svojho druhu a my osobne môžeme povedať(musíme si zaklopať), že sme s nimi ešte nemali žiaden problém.
  • A keď náhodou nenájdete to čo ste hľadali na Bookingu, stále je tu Airbnb.com. Ponuky tu dávajú miestni a to často krát aj napríklad na izby v svojich bytoch, rôzne apartmány/byty, ktoré vlastnia a podobne. Hlavne tu nájdete mnoho iných ponúk ako na Bookingu. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?